NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.
Baton proteinowy Bakalland BA! Best Before Training
14 Listopad, 2017 / • Kategorie: 0

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoją wydajność podczas wysiłku fizycznego? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób poprawić wytrzymałość i przyspieszyć efekty treningów? Wiele zależy od odpowiedniej diety. Poszukujesz doskonałej przekąski przed treningiem, która dostarczy składniki odpowiedzialne za wydajną pracę mięśni? Postaw na baton proteinowy Bakalland BA! Best Before Training o smaku kawowym!

Baton proteinowy Bakalland BA! Best Before Training o smaku kawowym to kompozycja składników, które doskonale sprawdzą się przed rozpoczęciem treningu, zapewniając niezbędną dawkę energii. Batony zawierają wysokiej jakości naturalne białko, które jest najlepiej przyswajane przez organizm, dając wymierne efekty podczas wysiłku fizycznego, przyspieszając przemianę materii i redukcję masy ciała. Tauryna zmniejsza odczucie zmęczenia, kreatyna odpowiada za budowę masy mięśniowej, a ekstrakt z żeń-szenia posiada właściwości pobudzające.

Dodatkowo, baton proteinowy Bakalland BA! Best Before Training o smaku kawowym nie zawiera tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego i dodatku cukrów.

 

Jakub Mauricz

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!