Protein by BA! Before Intensive Workout
14 Listopad, 2017 / • Kategorie: 0

Intensywny wysiłek fizyczny wymaga odpowiednich przygotowań i dużej dawki energii, która pozwoli nam w pełni zrealizować plan treningowy i przyspieszyć regenerację organizmu. Jak to zrobić? Postaw na batony Protein by BA! Before Intensive Workout orzech arachidowy & migdał, które przeniosą Twoje możliwości na wyższy poziom!

Protein by BA! Before Intensive Workout orzech arachidowy & migdał dedykowany jest dla osób aktywnych, które potrzebują odpowiedniego wsparcia dla organizmu podczas intensywnego wysiłku. Zawiera wysoką zawartość naturalnego białka serwatkowego, które jest doskonale przyswajalne przez organizm. Dodatkowo, beta-alanina i ekstrakt z żeń – szenia zwiększają wydolność fizyczną i tolerancję na duży wysiłek fizyczny. Kolagen pomaga regenerować skórę oraz stawy po zakończeniu aktywności fizycznej, natomiast kreatyna wspomaga budowanie masy mięśniowej i pozwala szybciej odbudować siły.

Ponadto, baton nie zawiera tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego-fruktozowego oraz nie dodano do niego cukrów – zawiera tylko te naturalnie występujące w surowcach, z których został przygotowany.

 

Jakub Mauricz

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!