NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.
Baton proteinowy Bakalland BA! Be Active and Keep Fit
14 Listopad, 2017 / • Kategorie: 0

Uwielbiasz wysiłek fizyczny i nie wyobrażasz sobie dnia bez biegania, siłowni lub jazdy na rowerze? Chcesz w szybki sposób uzupełnić składniki niezbędne podczas codziennego treningu? Wypróbuj baton proteinowy Bakalland BA! Be Active and Keep Fit truskawka & goji, który dedykowany jest dla osób aktywnych, zarówno zawodowców, jak i tych, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze sportem. Efekt gwarantowany!

Wysokobiałkowy baton zawiera składniki, niezbędne w regeneracji organizmu i przeznaczony jest dla osób regularnie uprawiających sport. L-karnityna pozwala redukować tkankę tłuszczową, tauryna zmniejsza uczucie zmęczenia, a kolagen odbudowuje utracone zapasy energii. Dodatkowo, baton proteinowy Bakalland BA! Be Active and Keep Fit truskawka & goji zawiera ekstrakty z zielonej herbaty i żeń-szenia, które posiadają działanie pobudzające oraz wspomagają dobry nastrój.

Na wysoką jakość batonów wpływa fakt, że pozbawione są one syropu glukozowego, tłuszczów utwardzonych oraz fakt, że w recepturze nie dodano cukrów – te zawarte w batonie pochodzą z surowców, w których występują naturalnie.

Jakub Mauricz

Komentowanie tego wpisu zostało zamknięte!