NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.
Weź udział w #FITGRA
19 Październik, 2016 / • Kategorie: 0

Od 20 października do 26 października w klubach Calypso Fitness Club Polska prowadzona będzie #FITGRA, w której do wygrania będzie ponad 1000 nagród. To połączenie treningu ze świetną zabawą! O co chodzi?

#FIT GRA to gra miejska realizowana cyklicznie w klubach fitness i siłowniach. Każdy, kto przyjdzie do wybranych klubów fitness w określonych dniach może znaleźć nagrody od FiTestujemy.pl i partnerów akcji. Upominki ukrywane są w szafkach, sali fitness czy na siłowni. Dodatkowo osoby, które udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcie nagrody z odpowiednim hashtagiem, mogą wygrać nagrodę główną np. zegarki – nagradzane jest najbardziej kreatywne zdjęcie.

Akcja ma na celu popularyzację treningów na siłowniach i w klubach fitness, umilenie treningu stałym klientom oraz przyciągnięcie do klubu niezdecydowanych. Dodatkowo ćwiczący mogą poszukiwać nagród wspólnie, dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza i angażująca.

Do wygrania będą m.in. przekąski Bakalland, monitory fitness od TomTom, bony zakupowe do CH Factory Ursus, kosmetyki Evree, Bioxsine, Clochee, czekolady od sieci Piotr i Paweł, vouchery na zabiegi kosmetyczne,  czy zaproszenia do Salad Story.

Więcej informacji o #FITGRA na Facebooku lub na stronie www.fitestujemy.pl

plakat_A2

 

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *