NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.
O idei

Fit Hunter – BA! rozpoczęło polowanie na aktywnych

Masz pozytywne podejście do życia, żyjesz aktywnie i zdrowo się odżywiasz? Chcesz poznać tajniki komponowania najlepszych i pełnowartościowych przepisów i dowiedzieć się jak ćwiczyć, żeby osiągać swoje prywatne sportowe sukcesy? A może potrzebujesz dawki motywacji w swoich codziennych treningach? Ten blog jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Poznaj naszych ekspertów, którzy zabiorą Cię do świata aktywnych! 

kasia_2Aktorka i aktywna miłośniczka sportu – Katarzyna Bujakiewicz, ruszyła w Polskę w poszukiwaniu osób, które zawsze znajdą czas, aby dostarczyć sobie zdrową i pozytywną dawkę ruchu. Chcesz sprawdzić, czego się dowiedziała i kogo poznała? Przeczytaj krótkie wywiady ludźmi, pełnymi sportowych pasji. Dowiedz się, co ich motywuje i co sprawia najwięcej frajdy.

kubaNasz ekspert – Jakub Mauricz, czyli najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce, wprowadzi Cię w świat zdrowej diety i porad treningowych. Jego porady przydadzą się również, tym którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym sportem, bo przecież to Jakub, stoi za sukcesami, takich gwiazd sportu jak – mistrzowie KSW, MMA i UFC – Joanna Jędzrzejczyk, Mamed Khalidov, Michał Materla, Izuagbe Ugonoh. Jesteś gotów, aby Jakub otworzył przed Tobą niezwykły świat protein i zdrowej diety?

Śledź nas na bieżąco i motywuj się do szczęścia razem z BA! Zdobądź niezbędną wiedzę, która sprawi, że świadome odżywianie okaże się proste i przede wszystkim smaczne. Razem z naszym ekspertami z Mauricz Training Center, pokażemy Ci, jak łatwo wprowadzić zmiany do swojego jadłospisu oraz jak rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem, by dzięki temu zyskać energię na cały aktywny dzień.